THTG Deweloper 3.5 – Czy można zarządzać firmą tylko poprzez 1 system?

W dobie licznych rozwiązań IT oraz systemów wspomagających pracę, kluczowa jest kompleksowa obsługa klienta w połączeniu z danymi logistycznymi, produkcyjnymi i księgowymi dzięki czemu osiągniesz założone cele sprzedażowe.

Użytkowanie 10 różnych aplikacji nie jest praktyczne, wydajne, a także zabiera cenny czas. Osoby decyzyjne chcą kierować całą firmą z poziomu jednej aplikacji, w której integrowane są informacje i dane z nieograniczonej liczby źródeł zewnętrznych.  Nie inaczej jest w przypadku Deweloperów Budowlanych. Z pomocą przychodzi  THTG Deweloper 3.5. W artykule poznasz zastosowanie naszego systemu. A o to i lista:

Kontrola nad www z CMS (Content Management System)

Sytuacja, w której strona internetowa nie jest zsynchronizowana z CRM, nie jest pożądana. Generuje, to błędy w komunikacji z klientem, wymaga poświęcenia czasu itd. Jeśli na danym mieszkaniu zajdą jakiekolwiek zmiany i modyfikacje, tą samą czynność trzeba będzie powtórzyć na stronie www. Zdarza się, iż zadanie, to trzeba zlecać zewnętrznej firmie, która się nią opiekuje. Problem ten rozwiązuje  THTG Deweloper 3.5Wszystkie zmiany, które zajdą w naszym systemie, będą miały odwzorowanie również na stronie. Czynności takie jak zmiana statusu sprzedażowego mieszkania, zmiana parametrów, zmiana ceny, zmiana rzutów mieszkania będą od razu widoczne dla potencjalnego klienta.

Integracja z portalami ogłoszeniowymi

Firmy Deweloperskie korzystają z wielu narzędzi oraz rozwiązań w celu pozyskania klienta. W dobie rozwoju technologicznego główna sprzedaż oraz zareklamowanie swojego produktu odbywa się w sieci. Na rynku istnieje wiele portali ogłoszeniowych, również takich, które specjalizują się w sprzedaży nieruchomości. W celu zwiększenia skuteczności pozyskania klientów, wielu z deweloperów ogłasza swoje nieruchomości na licznych serwisach. W przypadku jakiejkolwiek zmiany na oferowanej nieruchomości, czynność tą trzeba powtórzyć na każdym z tego typu portalów. THTG Deweloper 3.5 oferuje również możliwość integracji z portalami ogłoszeniowymi, a to wszystko z jednego miejsca.

Integracja z formularzami kontaktowymi

Większość stron internetowych posiada formularze kontaktowe, poprzez, które klient chce się z nami skontaktować. Cel takich formularzy może być różny, a każde zapytanie ze strony klienta powinno być odpowiednio zapisane i przydzielone do odpowiedniej kategorii. THTG Deweloper 3.5 umożliwia również integracje w tym wymiarze. Może, to być formularz stworzony dla pośredników, formularz reklamacyjny, czy formularz w sprawie oferty. Nasz system zapisze każde takie zapytanie wpływające poprzez stronę internetową, odpowiednio je zapisze, przydzieli i poinformuje odpowiednią osobę. Warto też mieć na uwadze, iż formularz może jednocześnie rozwiązać wymagania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, które niedługo wejdzie w życie. Służymy doradztwem również i w tej kwestii.

Integracja z Google Analytics

W odniesieniu do powyższych możliwości jak integracja ze stroną www, różnymi portalami oraz formularzami kontaktowymi, warto też zastosować Google Analytics, gdyż służy on do analizowania statystyk takich jak rodzaj ruchów na stronie, skąd trafił do nas klient, jaki jest jego profil, a także może posłużyć do generowania szczegółowych raportów i wiele innych. Również w przypadku tego narzędzia, dzięki THTG Deweloper 3.5 istnieje możliwość integracji i importu danych.

Integracja z programami księgowymi

W przypadku firm deweloperskich zachodzi ciągle wiele operacji finansowych, za które często odpowiadają najróżniejsze programy do tego stworzone. Statystyki mówią, że połowa firm korzysta jednocześnie więcej niż z jednego programu księgowego. THTG Deweloper 3.5 ma ułatwić integracje z nimi, wymianę danych oraz uniknięcia pomyłek, co przekłada się na brak dodatkowych prac. W kontekście finansów nasz system umożliwia zarządzanie budżetem, harmonogramami, fakturami, płatnościami i wiele innych. Warto zaznaczyć, że to jakie dane zintegrujemy zależy od indywidualnych potrzeb klienta, możemy, to wykonać w czasie rzeczywistym lub z poziomu pliku.

Integracja z pocztą elektroniczną

W każdej organizacji dla prawidłowej komunikacji każdy pracownik ma co najmniej jedno konto poczty elektronicznej, a do tego dochodzą konta dla poszczególnych działów. Ponadto email może być tworzony w celach kampanii marketingowych i późniejszej analizie ich skuteczności. Hosting i obsługa poczty to funkcje, które zawarte są w cenie THTG Deweloper 3.5. Możemy integrować wiadomości wychodzące, ale także przychodzące. W naszym systemie istnieje też możliwość rejestru kontaktów z danego konta utworzonego dla celów marketingowych, dzięki czemu nie utracimy żadnego leada. Stosując powyższe funkcje dostarczamy oszczędności i optymalizację działania przedsiębiorstwa.

Integracja z kalendarzami Google oraz Outlook

W czasach rozwoju różnorodnych aplikacji, systemów operacyjnych i programów może zaistnieć sytuacja, w której będziemy musieli obsługiwać tą samą funkcję kilkukrotnie. Nie inaczej jest w przypadku kalendarza, lecz THTG Deweloper 3.5 rozwiązuje i ten problem. Nasz system jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym, a także może być zintegrowany z Kalendarzem Google oraz Kalendarzem Outlook. Dzięki wymianie danych, można zarządzać wieloma kalendarzami z naszego systemu. Oczywiście komunikacja jest dwustronna.

Rozporządzenie o Ochronie Danych osobowych.

25 maja 2018 roku w życie wejdzie ważny akt prawny jakim jest RODO – Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. THTG Deweloper 3.5 daje możliwość łatwego zapanowania nad postawionymi wymogami i wprowadza gotową procedurę opartą na polityce bezpieczeństwa. W sprawie szczegółów zapraszamy do naszego osobnego artykułu dostępnego pod tym linkiem.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz inne rozwiązania branżowe!

Zobacz naszą infografikę! Naciśnij!

Podziel się z innymi!