Integrator THTG-System wzmacniający kontrolę wpływów, wraz z modułem zaległościowo-windykacyjnym.

W dzisiejszych czasach posiadanie klientów w bazie to nie wszystko, niestety nie zawsze łatwo jest zapanować nad wpływami oraz zaległościami w szczególności, gdy nie ma się odpowiednich narzędzi monitorujących. Prowadząc klub sportowy, do którego uczęszcza chociażby 50 członków, monitorowanie wpływów przy pomocy Excela, ponieważ każdy z członków może mieć innym rodzaj karnetu(jednorazowe wejście, 5-wejść, 10wejść, miesięczny, miesięczny poranny, miesięczny popołudniowy, miesięczny całodniowy, trzy miesięczny, półroczny, czy roczny, itd.) Dodatkowo mogą pojawić się różne terminy płatności. Nawet sumiennie prowadząc w excelu historię płatności, sprawdzając codziennie konta bankowe, łatwo można o pomyłkę przy wprowadzaniu wpływów. Tak naprawdę przy większych klubach sportowych, jest to bardzo kosztowny proces, ponieważ codzienne sprawdzanie, wpisywanie wpływów, a także wysyłanie wiadomości (e-mail, sms) z przypomnieniem o płatności czy windykacyjnych do klientów, wymusza by jeden z naszych pracowników poświęca połowę swojego etatu na kontrolę nad wpływami. Na pewno badanie wpływów nie jedynym obowiązkiem dla naszych pracowników, bo przecież muszą dbać o nowych klientów, doglądać bieżących, zachęcać do wykupienia kolejnych usług czy towarów, a także dbać i doglądać naszego klubu.

 

Prowadząc sprzedaż w systemie Integrator THTG, możemy w każdej chwili sprawdzić ilu klientów do dnia dzisiejszego nie opłaciło karnetu.

wzp1

Możemy wybrać dowolną listę klientów i wysłać do nich dwa rodzaje wiadomości :

-wiadomość z monitem płatności

-wiadomość windykacyjną

Takie wiadomości możemy wysyłać na dwa sposoby poprzez

-e-mail

-sms

wzp2

Dalszym krokiem, który ma zmotywować naszych klientów do spłacenia zaległości jest wysłanie pocztą wezwania do zapłaty. Oczywiście system nie wybierze się za nas na pocztę w celu nadania listu, ale przygotuje pismo gotowe do wydruku, które wystarczy podpisać, włożyć do koperty i nadać.

wzp1

Oczywiście w system monitoruje wszystkie nasze działania, zapisuje daty zdarzeń, dzięki czemu w razie potrzeby możemy pokazać pełną dokumentację dotyczącą windykacji, firmą windykacyjnym, którym możemy przekazać najbardziej nie chętnych do płacenia klientów.

wzp2

System oczywiście też na bieżąco monitoruje co się dzieje w naszym klubie, gdy klub korzysta z kart wejściowych, przy każdym wejściu system sprawdza czy dany zawodnik z klubu ma opłacony karnet, gdy zdarzy się klient, który nie opłacił karnetu, system może na różne sposoby poinformować osoby pracujące na recepcji:

-poprzez charakterystyczny sygnał dźwiękowy

-poprzez zablokowanie bramek wejściowych do klubu

-poprzez wyświetlenie się pulpitu klienta z informacją o nie opłaceniu.

wzp3

Oczywiście możliwe są rozwiązania hybrydowe, wszystko zależy od Państwa potrzeb.

Jak Państwo widzą system może przyspieszyć proces nadzorowania nad wpływaniem, a także wspomóc kontrolę nad płatnościami.

Podziel się z innymi!