MakeMeTrain- motywująca aplikacja systemu THTG Integrator- Sport

MakeMeTrain- motywująca aplikacja systemu thtg Integrator

W dzisiejszych czasach, dobre wyposażenie siłowni czy klubu to nie wszystko, nawet, jeśli uzupełnimy to o dobrą doświadczoną kadrę trenerską. Potrafi to niestety nie wystarczyć by osiągnąć sukces. Najtrudniejsze zadanie, jaki stoi przed właścicielem klubu to utrzymanie wskaźnika retencji i utrzymanie bazy aktywnych klientów.

mmm 1

Największy problem jest z osobami, które dopiero zaczynają ćwiczyć, ponieważ oczekują sporych zmian po pierwszych paru tygodniach chodzenia na treningi. Niestety osiągnięcie pewnych widocznych efektów, zajmuje trochę czasu.
mmm2

Właśnie do zmotywowania ćwiczących osób między innymi służy aplikacja MakeMeTrain , która ma zaszyte w specjalne ikony motywujące, jeśli osoba opuszcza trening wyświetlają się odpowiednie ikony, a także analogicznie, gdy chodzimy sumiennie.

mmm2

Oprócz ikon motywujących mamy jeszcze ikony postępu, czyli ikony informujące o stopniach postępu po ćwiczeniach, dzięki czemu mogą się podzielić swoimi wynikami przed znajomymi, dzięki czemu mają więcej motywacji do ćwiczeń.
mmm3

Ale same ikony motywacyjne to tak naprawdę tylko jedna z wielu możliwości naszej aplikacji, ponieważ trener personalny, przy pomocy panelu tworzy treningi, dla konkretnej osoby, które w swoim panelu widzi nasz klient.

mmm4

Według tych planów trenuje, raportuje każde ćwiczenie, wpisując liczbę powtórzeń.

mmm5

Nasz podopieczny, jeśli nie zna ćwiczenia, na swojej aplikacji może podejrzeć jak wykonać ćwiczenie dzięki krótkiemu filmowi instruktażowego wraz z opisem.

mmm6

Dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić, jakie radzą Sobie nasi podopieczni, przez co możemy dostosowywać na bieżąco ich treningi. Oprócz treningów w aplikacji jest możliwość tworzenia diet dla każdej osoby.

mmm7

To daje nam naprawdę duże możliwości, ponieważ możemy przepisywać ćwiczenia, które nasi trenujący mogą wykonywać w domu lub na wakacjach, gdy nie są wstanie przychodzić na zajęcia.

Najważniejszą rzeczą jest to, że aplikacja wspomaga wskaźnik retencji, ponieważ może nas informować, że przykładowo P. Nowak nie odbył w ostatnim czasie żadnych zajęć, albo wykonał częściowo. Mamy możliwość zareagowania na spadek jego formy, porozmawiać dowiedzieć się skąd się wziął spadek formy i jak możemy zaradzić by polepszyć jego wyniki.

Podziel się z innymi!