Przewaga systemu IT w chmurze obliczeniowej nad Excelem czy systemem stacjonarnym.

W dzisiejszych czasach w każdej firmie walczy się o optymalizację czasu pracy, po to by pracownik na konkretnym stanowisku działał w jak najkrótszym czasie. Niestety każdy człowiek ma ograniczone możliwości, na początku pracy się wdraża i zwiększa swoją wydajność w pracy, aż do momentu, gdy już to nie jest możliwe.

Nie mówimy, że „rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda trzeba chwilę poczekać”, ale możemy zwiększyć wydajność waszych pracowników na rożnych stanowiskach poprzez program Integrator THTG w wysoko wydajnej chmurze obliczeniowej.

chmura

Na początku wypadało by wyjaśnić co to takiego chmura, bo jest nadal mało popularna usługa w naszym kraju. Usługi w chmurze obsługujesz jak normalne programy zainstalowane na swoim urządzeniu (komputer, tablet czy telefon) z tą różnica, że nie wykorzystujesz mocy obliczeniowej np. komputera tylko służy on wyłącznie jako ekran. Wszystkie obliczenia wykonywane są właśnie w chmurze, dlatego programy się nie „wieszają”, nie ma ryzyka, że przez utratę prądu stracisz wszystkie dane nad którymi pracujesz, a nie zdążyłeś ich zapisać zostaną utracone.

chmura

Chmura obliczeniowa ma jeszcze jedną zaletę, jeśli stworzymy nowy oddział, nie musimy instalować systemu na nowym komputerze na nowo go konfigurować pod ten konkretny model. W dzisiejszych czasach nazywanych erą smartfonów i tabletów, system w chmurze obliczeniowej jako jedyny jest dostosowany do tego typu urządzeń. Jak dużą przewagę daje nam system Integrator Thtg, łatwo Sobie wyobrazić, dotyczy to zarówno trenera w klubie jak i właściciela. Ten pierwszy w łatwy sposób może sprawdzać i raportować zajęcia które ma do wykonania,

raport

a także zgłaszać usterki jakie wystąpiły w czasie zajęć.

usterka sport

Nie musi przeszkadzać nikomu na recepcji zabierając stanowisko komputerowe. Jako właściciel klubu możemy spokojnie wyjechać w podróż, nie martwiąc się o kondycję w firmie, ponieważ w każdym miejscu na świecie możemy się podłączyć do systemu i sprawdzić.

Ponadto zastanówmy się prowadząc firmę w exelu, czy możemy podpinać do bazy klientów dokumenty, zapisywać historię rozmów i zapisów w taki sposób by w ciągu kilku chwil móc w łatwy sposób odnaleźć interesujące nas informacje? Niestety nie jest to możliwe. W Integratorze Thtg wszystkie dane trzymamy w jednym miejscu i mam do nich dostęp w każdej chwili.

Bardzo istotną cecha naszego systemu jest to, że system jest zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych i GIODO, jeśli nie masz odpowiednio zabezpieczonych danych, zamawiając system strach przed kontrolą z GIODO nie jest dla Ciebie już problemem.

Powstaje pytanie chmura chmurą, ale jak to ma przyspieszyć pracę naszych pracowników?
Odpowiemy na to pytanie na banalnym przykładzie:

Wyobraźmy sobie sytuację, z którą spotkał się każdy z nas, czy to właściciel firmy czy zwykły pracownik.

Musimy znaleźć dokument w archiwum, czy exelu zakładamy oczywiście, że jest sumiennie prowadzony (dobrze oznaczone segregatory, znajdujące się na swoim miejscu),a dokumentu szuka zorientowana w archiwum osoba. Jak myślicie ile czasu jej to zajmie? Pamiętajcie to nie jest jedyny dokument w segregatorze! To potrafi trwać nawet godzinę.

Jak myślicie ile to zajmie w naszym programie?

To trwa około minuty.

To oznacza, że nasz pracownik może być 60 razy wydajniejszy.

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami a my pokażemy Tobie, że to prawda.

Podziel się z innymi!